Dzien Babci i Dziadka w klasach I-II-III SP

Jesteś tu: » Strona główna » Dzien Babci i Dziadka w klasach I-II-III SP

Dzien Babci i Dziadka w klasach I-II-III SP

Uczniowie kl. I-II-III SP pod kierunkiem swoich wychowawców: Haliny Grabowskiej, Agaty Post i Jolanty Bajda-Włodarskiej, tradycyjnie przygotowali uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zebranych gości przywitał dyrektor szkoły Marek Włodarski składając serdeczne życzenia. Dzieci z wielką radością zaprezentowały wspaniały program artystyczny. Były piękne wiersze, piosenki, pokazy tańca i zabawne skecze. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po wielkich brawach wręczono własnoręcznie wykonane upominki. W dalszej części uroczystości wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez zaangażowane mamy. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze i na długo pozostanie w naszej pamięci.